-8%

Ліжко кемпінгове Outwell Tenby Ocean Blue (410097)
4 499 ₴
4 139,08 ₴
- В наявності
- Код: 928865
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кемпінгове ліжко Outwell Tenby має міцний сталевий каркас і матеріал оббивки Textilene, що легко очищається. Вона не вимагає складання, розкладається та складається за лічені секунди. Регульована в трьох положеннях спинка дозволяє перетворити розкладачку в комфортний лежак. li>Конструкція не вимагає складання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Вид | Розкладачки |
| Габарити упаковки | 71 x 61 x 14 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Комплектація | Ліжко кемпінговий |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Textilene, woven and PVC coated поліестер, 100% polyester |
| Розміри | 188 х 54/61 x 30 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 139,08 ₴




