Новинка 2021 року! Двомісний одношаровий намет High Peak Siskin 2.0 LW має надлегкий каркас з алюмінієвої дуги і важить всього 1,35 кг. Форма тунелю стійка до вітрових навантажень. Регульовані вентиляційні вікна забезпечують безперервне надходження свіжого повітря. Для повноцінної роботи вентиляції тримайте їх завжди відчиненими. У сутінках добре видно червоне окантування в нижній частині зовнішнього тенту. Двері на блискавці з москітної сітки легко регулюються і для зручності акуратно складаються в кишеню для зберігання. High Peak&Nbsp;Siskin 2.0 LW має подовжене спальне місце довжиною 230 см і підходить навіть для баскетболіста. Вона розрахована на двох людей і є чудовим наметом для активного відпочинку. завдяки каркасу з алюмінієвої дуги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,35 кг |
| Місткість | Двомісні |
| Габарити | 230 х 120 х 90 см |
| Габарити упаковки | 38 х 16 х 8 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Алюмінієва дуга 7001 T6 Ø7,9 мм |
| Комплектація | Намет, сумка на блискавці для перенесення, дуга, кілочки, відтяжки, інструкція |
| Конструкція | Одношарові |
| Призначення | Трекінгові |
| Наявність тамбура | Немає |
| Зовнішній тент | 190T Polyester PU, 3000 мм вод. ст. |
| Підлога | 190T Polyester PU |
| Сезон | Літні |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТІВКА |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка на блискавці для перенесення |
| Форма | Тунель |
- Ціна: 3 060 ₴










