Одношаровий чотиримісний намет High Peak Monodome XL 4 з вшитою підлогою та просторим місцем для сну. Верхній вентиляційний клапан та широкі двері з москітної сітки забезпечують приплив свіжого повітря, а також захист від комах. Швидка установка та невелика вага - все, що потрібно для нетривалих подорожей.
Особливості:
широкий вхід для зручного доступу.
< /p>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,6 кг |
| Місткість | Чотиримісні |
| Габарити | 210 х 240 х 130 см |
| Габарити упаковки | 55 х 12 х 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги з скловолокна Ø7,9 мм |
| Комплектація | Намет, сумка на блискавці для перенесення, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція |
| Конструкція | Одношарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 190T Polyester PU, 1500 мм вод. ст. |
| Підлога | Polyethylene |
| Сезон | Літні |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка на блискавці для перенесення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴










