Кемпінгове ліжко Outwell Posadas Foldaway Bed Single виконане у стриманому стилі. Складна конструкція, якісна оббивка з тисненого поліестеру з міцним сталевим каркасом роблять цю розкладачку відмінним вибором для табору, заміського будинку, дачі.
Особливості:
- < li>Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не вимагає складання.
- Легка та зручна для перенесення.
- Міцна сталева рама. < li>Подушка з м'якої сітки для вентиляції.
- Еластичні кутові ремені для фіксації килимка до ліжка.
- Невеликий розмір упаковки.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження - 125 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7,9 кг |
| Вид | Розкладачки |
| Габарити упаковки | 12 x 15 x 96 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Комплектація | Кемпінговий ліжко, Чохол для перенесення і зберігання |
| Максимальне навантаження | 125 кг |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | 100% Polyester |
| Розміри | 192 x 66 x 45 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 910 ₴



