Намет High Peak Cabana Light grey/Dark grey/Lime (14052) підходить для будь-яких заходів. Це відмінний варіант для кемпінгового табору, чудовий вибір для фестивалів та вечірок, а також універсальне місце для зберігання інвентарю на задньому дворі. Сталеві стійки та вигнута крыша із дугами зі скловолокна в поєднанні з уголками з ABS-пластику забезпечують великий внутрішній простір. Шатро має простору площу 12,25 м² і висоту до 210 см. Фасадний вхід можна розстебнути до середини або прибрати стінку повністю у разі потреби. Прозоре фронтальне вікно додає світла до приміщення. Бічні вікна з москітної сітки збільшують приплив свіжого повітря та захищають від настирливих насекомих. "Спідниця" по всьому периметру палатки запобігає потраплянню бруду всередину. Шатро High Peak Cabana Light grey/Dark grey/Lime (14052) завжди захистити Вас від сонця, вітру та дощу. Широкий вхід та знімна фасадна стінка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Намет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9,5 кг |
| Місткість | Чотиримісні |
| Внутрішній намет | Немає |
| Габарити | 350 х 350 х 210 см |
| Габарити упаковки | 65 х 24 х 24 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги з скловолокна Ø12,7 мм, сталеві стійки Ø19 мм |
| Комплектація | Павільйон, стійки, дуги, кілочки, відтяжки, сумка-чохол для транспортування, інструкція |
| Конструкція | Одношарові |
| Зовнішній тент | 68D 190T Polyester PU, 2000 мм вод. ст. |
| Підлога | Немає |
| Сезон | Трьохсезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол для транспортування |
- Ціна: 11 190 ₴




