High Peak Sevilla 40 Blue/Grey (10129) - класична пляжна палатка з захистом від ультрафіолетових лучів UV40. Довжина навісу у формі півмісяця створює відмінну тінь, а вигнуті бічні стінки захищають від вітру і піску. Дві сітчасті панелі забезпечують хорошу вентиляцію та сприяють відведенню тепла. Каркас із двох пересічених дуг надає стійкість конструкції в поєднанні з чотирма карманами-якорями для заповнення піском. Всередині є також два кишені для зберігання дрібних предметів. >2 сітчасті бічні панелі для вентиляції та відведення тепла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,65 кг |
| Місткість | Двомісні |
| Внутрішній намет | Немає |
| Габарити | 130 х 160 х 130 см |
| Габарити упаковки | 59 х 11 х 11 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги з скловолокна Ø7,9 мм |
| Комплектація | Намет, дуги, кілочки, відтяжки, сумка-чохол для транспортування, інструкція |
| Конструкція | Одношарові |
| Призначення | Пляжні |
| Зовнішній тент | 190T Polyester UV Protect 40 |
| Підлога | Polyethylene (поліетилен) |
| Сезон | Літні |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТІВКА |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол для транспортування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 548 ₴



