Outwell Windscreen Grey (111161) - пляжний тент, який забезпечує захист від небажаного вітру на пляжі або в саду. Досить проста установка займає лічені хвилини: потрібно просто закріпити складні вертикальні стійки за допомогою відтяжок і кілочків. В комплекті йде чохол для компактного зберігання та транспортування.
Особливості:
- Outtex® 100% polyester taffeta - зносостійкий, якісний, 100% поліестер , який відповідає основним вимогам, що пред'являються до тканин, ідеальним для звичайного кемпінгу. саду для захисту від вітру.
- Легко встановлюється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,3 кг |
| Габарити | 500 х 125 см |
| Габарити упаковки | 54 х 8 х 8 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Сталеві стійки Ø16 мм |
| Комплектація | Тент, чохол, стійки, відтяжки, кілочки, інструкція |
| Конструкція | Одношарові |
| Призначення | Пляжні |
| Зовнішній тент | Outtex® 100% polyester taffeta |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Тип | Тенти |
| Упаковка | Чохол для зберігання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴


