Оновлено туристичну палатку High Peak Woodpecker 3 LW Pesto/Red (10195) має надлегкий каркас з алюмінієвих дуг. У неї два роздільні протилежні входи, які не просто створюють зручність при експлуатації, але й сприяють ефективної вентиляції в жарку пору року. Москітні сітки на обох дверях захищають від настирливих насекомих. Два верхні вентиляційні вікна можуть регулюватися, забезпечивши приплив свіжого повітря. Невелика вага і досить проста установка роблять цю модель відмінним вибором для трекінгу, альпінізму, мотоциклетних та велосипедних турів, а також для активних туристів, які шукають легке функціональне спорядження з невеликим розміром упаковки.
Особливості:< /strong>
- Полегшена конструкція завдяки каркасу з алюмінієвих дуг.
- Каркас із трьох дуг створює два протилежні входи і два місця для зберігання промов.
- Два регульовані вентиляційні вікна сприяють припливу свіжого повітря. на місцевості в темну годину доби.
- Кишені у внутрішньому наметі для зберігання дрібних промов.
- Кріплення для ліхтаря.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,9 кг |
| Місткість | Тримісні |
| Внутрішній намет | Breathable Polyester (дихаючий поліестер) |
| Габарити | 340 x 190 x 110 см |
| Габарити упаковки | 45 х 18 х 18 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги з алюмінієвого сплаву Alu 7001 T6 Ø8,5 мм / Ø11 мм |
| Комплектація | Внутрішня намет, зовнішній тент, дуги, відтяжки, кілочки, сумка-чохол для транспортування, інструкція |
| Конструкція | Двошарові |
| Призначення | Трекінгові |
| Зовнішній тент | 190T Polyester PU, 3000 мм вод. ст. |
| Підлога | 190T Polyester, 3000 мм вод. ст. |
| Сезон | Трьохсезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол для транспортування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 472 ₴









