High Peak Meran 5.0 Light Grey/Dark Grey/Green (11808) - сімейний тунельний намет з двома входами та вітальнею з вшитою підлогою, що забезпечує захист від настирливих комах та небажаних протягів. Житлова зона з висотою стелі 2 м має достатньо місця для розміщення кемпінгових стільців, столу та похідного спорядження. Дві сітчасті двері збільшують приплив свіжого повітря та захищають від комах. Прозорі вікна у житловій зоні наповнять приміщення світлом, а штори за необхідності забезпечать усамітнення. Дах має тепловідбивне алюмінієве покриття, що знижує підвищення температури всередині намету вдень у сонячну погоду. спальній зоні намету.
- Волога погода: повністю закрите сітчасте вентиляційне вікно. Мінімально необхідна вентиляція залишається.
- Суха погода: відкрийте сітчасте вентиляційне вікно на 30% або 50% для кращого повітряного потоку.
- Тропічні умови: повністю відкрите сітчасте вентиляційне вікно для 100% повітряного потоку .
Вхід на блискавці дозволяє прокласти електрокабель усередину намету під час перебування в кемпінговому таборі. Міцні сталеві кілочки діаметром 5 мм призначені для твердого ґрунту. Проклеєні шви гарантують міцність на розрив і забезпечують водонепроникність. Система вентиляції Vario Vent Control забезпечує регульоване надходження свіжого повітря у внутрішній намет. Якщо похолодало, просто налаштуйте внутрішню заслінку. Великі двері спальні з москітною сіткою захищають від комах і покращують повітропроникність. Дверний клапан на блискавці легко регулюється зсередини і акуратно складається в зручну кишеню для зберігання. Два фронтальні вентиляційні вікна призначені для регульованого припливу свіжого повітря. Органайзер і чотири внутрішні кишені дозволяють акуратно зберігати все необхідне. Також намет має точку кріплення для ліхтаря. High Peak Meran 5.0 Light Grey/Dark Grey/Green (11808) - відмінний сімейний намет для відпочинку на вихідних. з вшитою підлогою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Призначення | Кемпінгові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13,5 кг |
| Місткість | П'ять місць і більше |
| Внутрішній намет | Breathable Polyester (дихаючий поліестер) |
| Габарити | 440 х 310 х 200 см |
| Габарити упаковки | 68 х 32 х 32 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги з скловолокна Ø11 мм |
| Комплектація | Внутрішня намет, зовнішній тент, чохол з компресійними ременями, дуги, кілочки, відтяжки |
| Конструкція | Двошарові |
| Зовнішній тент | 190T Polyester PU / Polyester Alu-Climate, 4000 мм вод. ст. |
| Підлога | PE groundsheet both side laminated (ламінований поліетилен) |
| Сезон | Трьохсезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Чохол з компресійними ременями |
| Форма | Тунель |
- Ціна: 25 099 ₴










