High Peak Nevada 3 Light Dark Olive/Light Olive (10085) - тримісний купольний намет привабливого дизайну. У її тамбурі достатньо місця для зберігання туристичного спорядження. Практичні кишені у внутрішньому наметі призначені для речей, які мають бути завжди під рукою, а точка кріплення для ліхтаря доповнює комфорт. Система вентиляції, що регулюється, сприяє притоку свіжого повітря в намет, щоб Ви могли добре виспатися. Двері у внутрішній намет мають вікно з москітної сітки, надійно захищаючи від настирливих комах. Усі шви герметично проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи захист від проникнення вологи у дощову погоду. У наметі зможуть без проблем розміститися три особи або дві особи з похідним спорядженням. Кемпінг на озері або риболовля на річці, High Peak Nevada 3 Light Dark Olive/Light Olive (10085) завжди буде відмінним вибором у співвідношенні ціни та якості.
Особливості:
>- Захищений від негоди вхід.
- Регульована система вентиляції позбавляє утворення конденсату.
- Москітна сітка на верхній частині дверей у внутрішній намет.
- Проклеєні шви дна та тенту.
- Яскраво-червоні відтяжки сприяють покращенню орієнтації на місцевості в темну годину доби.
- Молнии SBS.
- Кріплення для ліхтаря.< /li>
- Внутрішні кармани для промов першої необхідності.
- Колірна маркування дуг для простоти установки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,4 кг |
| Місткість | Тримісні |
| Внутрішній намет | Breathable Polyester (дихаючий поліестер) |
| Габарити | 285 x 205 x 120 см |
| Габарити упаковки | 51 х 16 х 16 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги з скловолокна Ø7,9 мм |
| Комплектація | Внутрішня намет, зовнішній тент, дуги, стійки, відтяжки, кілочки, сумка-чохол для транспортування, інструкція |
| Конструкція | Двошарові |
| Призначення | Трекінгові |
| Зовнішній тент | Polyester PU, 2000 мм вод. ст. |
| Підлога | Polyethylene (поліетилен) |
| Сезон | Трьохсезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол для транспортування |
- Ціна: 3 768 ₴








