Палатка High Peak Calvia призначена для тих, хто прагне безпечно і з комфортом проводити літні години на березі моря, захистивши собі від сонця і вітру.
Використання високоякісних матеріалів UV 40 standard AS/NZS 4399:1996), неодмінно підбає про ваше здоров'я та здоров'я ваших близьких, будучи на відпочинку.
Характеристики:< /strong>
- Тип: намет
- Конструкція: одношарова
- Форма: півсфера
- Каркас: гнучкі дуги зі скловолокна (fiberglass) ∅ 5 мм.
- Матеріал: 190Т - UV 40 protection за стандартом AS/NZS 4399:1996
- Призначення: відпочинок на пляжі, кемпінг
- Колір: синій / сірий
Габарити і вага:
- Габарити (ДхШхВ), мм: 2000 x 1200 x 900
- Габарити у складеному вигляді: ∅ мм - 610 x толщина 30 мм
- Вес: 1 кг
Особливості:
- Вставки з дихаючого поліестеру (Breathable Polyester), запобігають нагрівання конструкції і сприяють ефективної вентиляції.
- Кишені для фіксації тенту на піску
- Металеві фіксатори на піску
- Розтяжки для фіксації тенту
- Внутрішні кармани для дрібних промов
Комплектація:
- Торба - чохол для транспортування
- Дуги зі скловолокна (fiberglass).
- Набір кріплень для фіксації намету на грунті або піску (металеві крючки і шнур для розтяжок).
- Інструкція < /ul>
Шатка
Виробник: High Peak (Німеччина)
Термін гар антії: 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Місткість | Двомісні |
| Габарити | 200 x 120 x 90 см |
| Габарити упаковки | 61 х 61 х 3 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги з скловолокна Ø 5 мм |
| Комплектація | Намет, чохол, дуги, кілочки, відтяжки |
| Конструкція | Одношарові |
| Призначення | Універсальні |
| Зовнішній тент | 190Т Polyester PU |
| Підлога | 100% Polyethylene (PE) |
| Сезон | Літні |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол для транспортування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 206 ₴





