Намет High Peak Sparrow 2 LW Pesto/Red (10187) - легкий двомісний тунельний намет з алюмінієвим каркасом, важить всього 2,2 кг і вражає невеликим розміром упаковки. Гнучкі та міцні дуги виготовлені з високо 7001 Т6, гарантуючи високу стійкість до вітрових навантажень. Надлегкі та міцні алюмінієві кілочки надійно закріплюють намет і відтяжки до землі. Внутрішній намет попередньо прикріплений до зовнішнього тенту, забезпечуючи швидку та легку установку та встановлення . Намет вміщує до двох осіб, а також має місце для зберігання необхідного туристичного спорядження. Два регульовані вентиляційні отвори забезпечують безперервний потік повітря для спокійного сну і тому повинні бути завжди відкритими. Сітчасті двері внутріток і захищає від комах. Внутрішні бічні кишені дозволяють акуратно зберігати все необхідне, а під стелею знаходиться спеціальне кріплення для ліхтаря. High Peak Sparrow 2 LW Pesto/Red (10187) - мото-/велотуризму, а також для активних туристів, які шукають легку функцію іональне спорядження з невеликим розміром упаковки.
Особливості:
- 3 регульовані вентиляційні отвори.
- Дуже широкий бічний вхід.
- Великий простір між зовнішнім тентом і внутрішнім наметом для циркуляції повітря. Двері можна використовувати як підлогове покриття. видимості в сутінках.
- Колірне маркування дуг.
- Предвстановлений внутрішній намет.
- Довжина спального місця - 240 см.
- Подвійний вхід з повністю сітчастими дверима.
- Внутрішні кишені для дрібних предметів.
- Кріплення для ліхтаря.
- Блискавки SBS.
- Алюмінієві кілочки. li>
- Сумка на блискавці для перенесення.
- Герметичні шви.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,2 кг |
| Вага в упаковці | 2,3 кг |
| Місткість | Двомісні |
| Внутрішній намет | Breathable Polyester (дихаючий поліестер) |
| Габарити | 400 х 200 х 90 см |
| Габарити упаковки | 35 х 16 х 16 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Алюмінієві дуги 7001 T6 Ø7,9 мм |
| Комплектація | Внутрішня намета, зовнішній тент, сумка на блискавки для перенесення, дуги, колишки, відтяжки, інструкція |
| Конструкція | Двошарові |
| Призначення | Трекінгові |
| Зовнішній тент | 190T Polyester PU, 3000 мм вод. ст. |
| Підлога | 190T Polyester PU, 3000 мм вод. ст. |
| Сезон | Трьохсезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка на блискавці для перенесення |
| Форма | Тунель |
- Ціна: 5 940 ₴







