High Peak Como 4.0 Dark Grey/Green (10260) - універсальна чотиримісна палатка з широкими спальними місцями ліворуч і праворуч, він стане надійним спутником у Ваших подорожах завдяки великому внутрішньому простору та додатковому комфорту. Куполоподібна житлова зона дозволяє стоять на повний зріст, а сітчасті вентиляційні відверстия на крыші покращують циркуляцію повітря і позбавляють утворення конденсату. Також на протилежних кінцях палатки розташовані два регульовані вентиляційні вікна для оптимального провітрювання внутрішнього простору. Кришталево чисте вікно на вхідних дверях сприяє проникненню світла всередину палатки, а штора на ньому забезпечує конфіденційність у разі потреби. Ефективна система вентиляції спалень Vario Vent Control створює комфортний мікроклімат за будь-яких погодних умов. Дві роздільні затемнені спальні дають можливість виспатися не лише вночі, а й у денну годину. Простора гостина дозволяє розмістити туристичний інвентар чи організувати кемпінгову кухню. Палатка High Peak Como 4.0 Dark Grey/Green (10260) стане гарним вибором для використання як у базовому таборі, так і для сімейного відпочинку на природі.
Особливості:
- Vario Vent Control - система вентиляції внутрішньої палатки дозволяє регулювати надходження свіжого повітря залежно від погодних умов за рахунок знімної стільці на дверях.
- Збільшена спальна зона за рахунок оптимального розташування дуг. li>
- Купольна крыша у вітальні.
- Прозоре вікно із ПВХ зі шторою.
- Сітчасте вікно зі&шляхою.
- Вентиляційні відчини під крышею.< /li>
- 2 вентиляційні відсіки в протилежних кінцях палатки.
- Великий простір між зовнішнім тентом та внутрішніми палатками для циркуляції повітря.
- Кольорове маркування дуг.
- 2 затемнені внутрішні намети для комфортного сну.
- 2 зручні органайзери.
- Внутрішні кишені для дрібних предметів.
- 2 кріплення для ліхтарів.
- Молнии SBS.
- Надійні та міцні сталеві кілочки Ø5 мм.
- Сумка на блискавці для перенесення.
- Герметичні шви.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Призначення | Кемпінгові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7,5 кг |
| Вага в упаковці | 7,6 кг |
| Місткість | Чотиримісні |
| Внутрішній намет | Breathable Polyester (дихаючий поліестер) |
| Габарити | 450 х 230 х 190 см |
| Габарити упаковки | 58 х 27 х 27 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги зі скловолокна he8,5 мм / he9,5 мм |
| Комплектація | Внутрішня намета (2 шт.), зовнішній тент, сумка на блискавки для перенесення, дуги, колишки, відтяжки, інструкція |
| Конструкція | Двошарові |
| Зовнішній тент | 190T Polyester PU, 3000 мм вод. ст. |
| Підлога | Polyethylene (поліетилен) |
| Сезон | Трьохсезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка на блискавці для перенесення |
| Форма | Тунель |
- Ціна: 10 799 ₴





