Нове покоління найпопулярнішої лінійки біноклів Vortex Crossfire HD - це покоління високої роздільної здатності зображення. Сучасна HD-оптика дозволяє мінімізувати спотворення та досягти реалістичного зображення. Призми, виконані з високоякісного скла BAK4, та лінзи з повним багатошаровим просвітленням також допомагають досягти чіткого та контрастного зображення з чудовою кольоропередачею по всьому полю зору. Корпус виконаний у сучасному компонуванні Top Hinge (з верхнім шарнірним мостом), таким чином значно покращено балансування, бінокль став набагато зручнішим лягати в руки. Легкий ергономічний корпус бінокля Vortex Crossfire HD 10x50 WP оснащений захисним гумовим покриттям, водонепроникністю та заповненням сухим азотом. Велике та зручне центральне колесо фокусування робить процес налаштування швидким та зручним. Мінімальна дистанція фокусування бінокля настільки хороша, що дозволяє буквально спостерігати навіть те, що відбувається на відстані півтора метра. Про тих, хто вважає, що бінокль із подібними характеристиками за доступною ціною створити просто неможливо, можна сказати, що вони ніколи не тримали в руках Vortex Crossfire HD 10x50 WP.
Використання оптичних елементів зі спеціальних сортів скла зі строго певними коефіцієнтами заломлення дозволило оптимізувати геометричні та хроматичні аберації, і досягти виключно високої роздільної здатності та якості зображення, недоступного для більшості біноклів з ахроматичними об'єктивами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 862 г |
| Окулярна точка | 17 мм |
| Габарити | 170 x 150 x 62 мм |
| Гарантія | Довічне |
| Герметизація конструкції | Водостійкість: 100% водонепроникний корпус |
| Діаметр вихідного зіниць | 5 мм |
| Діаметр об’ єктива | 50 мм |
| Додаткові характеристики | Діапазон диоптрійної корекції: 5/5 Діапазон зміни міжзорякової відстані: 60-76 |
| Захист | Вологий Газон наповнений Вдаряними |
| Комплект постачання | Бінокль Захисні кришки окулярів і об'єктив Широк Наший ремінь з неопрена Нейлоновий кейс свіжий з наплежною системою кріплення бінокля GlassPak case harness Салфетка для чистки лінз |
| Приязнь | 10х |
| Матеріал | Магнієвий сплав |
| Мінімальна відстань фокусування | 1,83 м |
| Оправи окулярів | Поворотно-вихідні наоччі |
| Поле зору на 1000 м | 107 м |
| Реальний кут зору | 6.1 ° |
| Світлосила | 25 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BAK4 |
| Загадковий фактор | 22.36 |
- Ціна: 11 399 ₴




