Приціл оптичний Vortex Crossfire II AR1-4x24 V-Brite IR (CF2-31037)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Користувальницькі характеристики | |
| База міцнішості | Без кріплення |
| Барабанчики поправок, ціна ділення | 1/2"(0.5 MOA)@100 yds |
| Вага | 453 г |
| Габарити упаковки | 28 х 9 х 8 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр передньої лінзи | 24 мм |
| Діаметр труби прицілу | 30 мм |
| Довжина прицілу | 249 мм |
| Додаткові характеристики | Адреса прицельної сітки: друга фокальна площина (SFP) |
| Комплектація | Приціл Дахки на об’єктив і окуляр Литєва батарея CR2032 Салветка для протирки оптики |
| Закріплення у комплекті | Без кріплення |
| Максимальна скороченість, х | 4 |
| Мінімальна скороченість, х | 1 |
| Особливості | Водонепроникна ударова конструкція заповнена азотом |
| Відбудова від паралакса | фіксований 91 м |
| Посадове місце (диаметр кілець) | 30 мм |
| Розділ | Прицілителі |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип прицілу | Оптичний |
| Тип ґратки | V-Brite IR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴







