Телескоп Bresser Sirius 70/900 AZ Retractor carbon design (4512001)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр об’ єктива | 70 мм |
| Спотворювач | Red Dot |
| Комп’ютерний наведення | Ні. |
| Максимальне корисне збільшення | 140х |
| Монтування | Азимутальна AZ-1 |
| Оптимальна конструкція | Рефрактори |
| Відносний отвір | 1:12 |
| Простісна зоряна величина | 11.33 |
| Просвітлення | Приховування MgF2 |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Фокальна відстань | 900 мм |
| Основні | |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 599 ₴







