-8%

Монокуляр Vortex Solo 10x36 (S136)
7 999 ₴
7 359,08 ₴
- В наявності
- Код: 920501
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монокуляр Vortex Solo 10x36 (S136)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 275 г |
| Окулярна точка | 15 мм |
| Гарантія | Довічне |
| Діаметр вихідного зіниць | 3,6 мм |
| Діаметр об’ єктива | 36 мм |
| Додаткові характеристики | Лінзи: з повним багатошаровим просвітлюючим покриттям (Fully Multy coated) |
| Захист | Вологі Газонанні з гідрофобним покриттям |
| Комплектація | Монокуляр Чехол для транспортування Кліпса для кріплення монокуляра на поясній ремінь |
| Кратність | Стала |
| Приязнь | 10х |
| Мінімальна відстань фокусування | 5 м |
| Оправи окулярів | Поворотно-високий наочний з декількома фіксованими положеннями |
| Особливості | Водонепроникна ударова конструкція заповнена азотом |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Монокуляри |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип призми | BAK4 |
| Загадковий фактор | 18.97 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 359,08 ₴




