
Приціл оптичний Vortex Diamondback Tactical FFP 6-24x50 EBR-2C MOA (DBK-10028)
26 099 ₴
- Немає в наявності
- Код: 929059
- +380 (68) 050-48-15
Оптичний приціл Vortex Diamonback Tactical 6-24x50 з прицільною маркою EBR-2C (у кутових хвилинах), розташованої у фокальній площині об'єктива.
Вас, без сумніву, здивує ціна цього прицілу, особливо, коли ви подивитеся на його параметри та особливості. Перша фокальна площа дозволяє стрілку по повній використати високоінформативну марку EBR-2C для визначення відстані та підбору поправок по вертикалі та горизонту на будь-якій кратності збільшення. Укладена всередині міцного корпусу, виконаного з цільного блоку алюмінію, чотириразова оптична система забезпечує чудове контрастне та яскраве зображення. Відкриті барабани введення поправок мають досить низький профіль, щоб не мешати упаковці та транспортуванні, однак вони мають плавний хід і з ними дуже зручно працювати. Бічний барабан дозволить виконати відбудову від паралакса на дистанції від 10 ярдів (9,14 м) до нескінченності. >: Лінзі з екстра низькою дисперсією світла (XD) значно підвищують чіткість зображення та точність передачі світла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Користувальницькі характеристики | |
| База міцнішості | Без кріплення |
| Барабанчики поправок, ціна ділення | 1/4"(0.25 MOA)@100 yds |
| Вага | 697 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр передньої лінзи | 50 мм |
| Діаметр труби прицілу | 30 мм |
| Довжина прицілу | 368 мм |
| Додаткові характеристики | Адреса прицельної сітки: перша фокальна площина (FFP) |
| Комплектація | Приціл Дахки на об’єктив і окуляр Салфетка для протирки оптики |
| Закріплення у комплекті | Без кріплення |
| Максимальна скороченість, х | 24 |
| Мінімальна скороченість, х | 6 |
| Особливості | Водонепроникна ударопровідна конструкція, заповнена азотом |
| Відбудова від паралакса | Від 9.1 до нескінченності |
| Підсвічування міток для прицельної марки | Ні. |
| Посадове місце (диаметр кілець) | 30 мм |
| Розділ | Прицілителі |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип прицілу | Оптичний |
| Тип ґратки | EBR-2C MOA |
- Ціна: 26 099 ₴





