
Приціл оптичний Vortex Diamondback Tactical FFP 6-24x50 EBR-2C MRAD (DBK-10029)
27 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: 929060
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Приціл оптичний Vortex Diamondback Tactical FFP 6-24x50 EBR-2C MRAD (DBK-10029)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Користувальницькі характеристики | |
| База міцнішості | Без кріплення |
| Барабанчики поправок, ціна ділення | 0.1 Mil-Radian (1 см / 100 м) |
| Вага | 697 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр передньої лінзи | 50 мм |
| Діаметр труби прицілу | 30 мм |
| Довжина прицілу | 368 мм |
| Додаткові характеристики | Адреса прицельної сітки: перша фокальна площина (FFP) |
| Комплектація | Приціл Дахки на об’єктив і окуляр Салфетка для протирки оптики |
| Закріплення у комплекті | Без кріплення |
| Максимальна скороченість, х | 24 |
| Мінімальна скороченість, х | 6 |
| Особливості | Водонепроникна ударопровідна конструкція заповнена аргоном |
| Відбудова від паралакса | Від 9.1 до нескінченності |
| Підсвічування міток для прицельної марки | Ні. |
| Посадове місце (диаметр кілець) | 30 мм |
| Розділ | Прицілителі |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип прицілу | Оптичний |
| Тип ґратки | MRAD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 399 ₴




