Телескоп Bresser Junior 45/600 AZ Green (8850600B4K000)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Труба, кг: 0.375 Тринога з монтуванням, кг: 0,455 Загальна вага (в пакованні), кг: 2.22 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр об’ єктива | 45 мм |
| Спотворювач | Оптичний 5 Х15 мм |
| Комплектація | Труба: металева Тренога: алюмінієва Окуляри: SR6м, SR12m Оборотлива лінза: 1.5х Відошукач: оптичний 5x15 мом Дигональне дзеркало Програмне забезпечення Stellarium Поворотна карта зоряного неба |
| Комп’ютерний наведення | Ні. |
| Максимальне корисне збільшення | 90x |
| Монтування | Азимутальна |
| Оптимальна конструкція | Рефрактори |
| Відносний отвір | 1:13 |
| Простісна зоряна величина | 10.37 |
| Просвітлення | Багатошарове просвітлення |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Фокальна відстань | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 549 ₴






