
Бінокль Vortex Kaibab HD 18x56 (KAI-5618) - це, безумовно один із шедеврів оптичної промисловості, що гарантує охотникам, спортсменам та ентузіастам активного відпочинку преміальну якість. Надміцне покриття ArmorTec забезпечує захист лінз від царапин, масел та бруду. Призми з високоякісного стекла BAK4 з фазовою корекцією та діелектричним покриттям сприяють поголомшливій деталізації. Легкий ергономічний магнієвий корпус бінокля оснащений захисним гумовим покриттям, водонепроникністю та заповненим аргоном, що запобігає запотіванню оптики при різких змінах температури.
Особливості бінокля Vortex Kaibab HD 18x56 (KAI-5618)
Ультрасучасний процес нанесення покриття Plasma Tech< /strong> забезпечує неперевершену міцність і продуктивність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.23 кг |
| Окулярна точка | 16.4 мм |
| Габарити | 19.6 x 14.8 x 6 см |
| Гарантія | Довічне |
| Герметизація конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Діаметр вихідного зіниць | 3.1 мм |
| Діаметр об’ єктива | 56 мм |
| Додаткові характеристики | Коригування міжосевої відстані, мм: 60 — 76 |
| Захист | Вологий Газон наповнений Вдаряними |
| Клас | Щоб полювати |
| Комплект постачання | Бінокль кришка для окулярів Салфетка для лінз кришка для об'єктивів Нашийний ремішок м'яка сумка для перенесення Deluxe Швидкий адаптер для штатива Uni-Daptor |
| Приязнь | 18 |
| Матеріал | Магнієвий сплав |
| Мінімальна відстань фокусування | 7 м |
| Оправи окулярів | Наокі: поворотно-високі типи Twist-Up |
| Поле зору на 1000 м | 59 м |
| Реальний кут зору | 3.7° |
| Світлосила | 9.61 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BAK4 |
| Загадковий фактор | 31.75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 999 ₴





