High Peak Torbole Light Grey/Black/Blue (14014) - практичний багатофункціональний намет зі знімною підлогою, що надійно захищає від бруду та вологи, легко миється, а його передня частина складається для зручного входу. Тент водостійкістю 3000 мм. ст. виготовлений з високоякісного поліестеру з поліуретановим покриттям та має водонепроникні шви. Достатня висота стелі дозволяє вільно входити до намету. Два верхні регульовані вентиляційні отвори зменшують утворення небажаного конденсату. Вікно зі шторою забезпечує доступ денного світла в намет. Гачок для фіксації підвісного душу (максимальне навантаження 10 кг), органайзер і шнур для білизни доповнюють функціональність. High Peak Torbole Light Grey/Black/Blue (14014) ідеально підходить як гараж для велосипедів, намети для зберігання речей, душ або туалет.
Особливості:
< ul>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Півсфера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,35 кг |
| Вага в упаковці | 4,78 кілограмів |
| Місткість | Одномісні |
| Внутрішній намет | Немає |
| Габарити | 150 х 185 х 200 см |
| Габарити упаковки | 60 х 15 х 17 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги з скловолокна Ø9,5 / Ø11 мм |
| Комплектація | Намет, сумка на блискавці для перенесення, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція |
| Конструкція | Одношарові |
| Зовнішній тент | 190T Polyester PU, 3000 мм вод. ст. |
| Приховування підлоги | Polyethylene (полиэтилен) |
| Сезон | Трьохсезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка на блискавці для перенесення |
- Ціна: 5 700 ₴










