High Peak Capri 3.0 Aluminium/Dark Grey (10119) - універсальний тент з міцної тканини з алюмінієвим покриттям і фактором UV80, що забезпечує максимальний захист від УФ-випромінювання. Сталеві стійки довжиною 180 см і 10 відтяжок, що входять в комплект, дозволяють варіювати конструкцію на ваш розсуд. Тент оснащений посиленими люверсами та надійним кріпленням. У комплекті йде сумка на блискавці для компактного зберігання та транспортування.
Особливості:
- 8 посилених люверсів.
- 10 міцних червоних відтяжок.
- Тканина з алюмінієвим покриттям з внутрішньої сторони.
- Фактор захисту від УФ-випромінювання UV80 (UV Standard 801) .
- Надійні та міцні кільця товщиною 5 мм.
- Сумка на блискавці для перенесення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Місткість | Тримісні |
| Габарити | 300 х 280 х 180 см |
| Габарити упаковки | 54 х 12 х 12 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Сталеві стійки Ø16 мм |
| Комплектація | Тент, сталеві стійкі, сумка на блискавки для перенесення, колишки, відтяжки, інструкція |
| Конструкція | Одношарові |
| Призначення | Пляжні |
| Зовнішній тент | 190T Polyester Alu PU, 1000 мм вод. ст. |
| Сезон | Трьохсезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Тенти |
| Упаковка | Сумка на блискавці для перенесення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴



