High Peak Nevada 4 Dark Grey/Red (10207) - сучасна туристична чотиримісна палатка. Зручний тамбур для зберігання промов, захищений від негоди вхід, система вентиляції Vario Vent Control, проста установка. Особливості: Ефективна система вентиляції спальні Vario Vent Control створює комфортний мікроклімат за будь-яких погодних умов. Москітна сітка на двері до спальні. Два регульовані вентиляційні вікна. Всі шви дна і палатку проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи при цьому захист від проникнення вологи в дощову погоду. дрібних речей. Кріплення для ліхтаря.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Призначення | Трекінгові |
| Форма | Півсфера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,4 кг |
| Внутрішній намет | Breathable Polyester (дихаючий поліестер) |
| Габарити | 300 х 250 х 135 см |
| Габарити упаковки | 54 х 16 х 16 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | 1901T Polyester PU (поліестер з поліуретановим покриттям) |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø7,9 / Ø8,5 мм |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Чотиримісні |
| Покриття підлоги | Polyethylene (поліетілен) |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 710 ₴







