High Peak Talos 4 Dark Grey/Green (11510) - чотиримісна палатка для туристичних походів та відпочинку в кемпінговому таборі. Місткий тамбур із підлогою захищає від вогкості та призначень для зберігання спорядження. Прозорі вікна із ПВХ наповнюють світлом внутрішнє приміщення. Три регульовані вентиляційні вікна забезпечують приплив свіжого повітря, а москітна сітка на дверях у спальню збавляє від настирливих насекомих. ;спальні Vario Vent Control створює комфортний мікроклімат за будь-яких погодних умов. Москітна сітка на дверях у спальню. Три регульовані вентиляційні вікна. Два максимально прозорі вікна з ПВХ-матеріалу для покращеної видимості. Всі шви дна та палатку проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи при цьому захист від проникнення вологи в дощову погоду. Яскраво-зелені відтяжки сприяють кращій орієнтації на місцевості в темну годину доби. дрібних промов Кріплення для ліхтаря.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Півсфера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,75 кг |
| Внутрішній намет | Breathable Polyester (дихаючий поліестер) |
| Габарити | 330 x 250 x 135 см |
| Габарити упаковки | 58 х 18 х 18 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | 190T Polyester PU (поліестер з поліуретановим покриттям) |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø8,5 мм |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Чотиримісні |
| Покриття підлоги | Polyethylene (поліетілен) |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 299 ₴










