Овальний алюмінієвий стіл Bo-Camp Woodbine Oval 150x80 дуже зручний в експлуатації, і має привабливий зовнішній вигляд не в останню чергу завдяки стільниці, виконаній в кольорі під дерево. Це один із найдовших і широких столів виробника, що підходить для компанії в 8-10 осіб. Телескопічні ніжки столу регулюються за трьома висотами (55/65/70 см). Ніжки столу можна відрегулювати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів. Крім того, стіл можна дуже компактно зберігати і переносити у вигляді кейсу, завдяки складним телескопічним ніжкам, що складається стільниці і ручці. Крім того, стіл оснащений знімною сіткою, яка знаходиться під стільницею. У транспортному положенні стіл зафіксований шістьма засувками, що запобігають мимовільному розкриттю.
Технічні характеристики:
- Вигляд: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 50
- Матеріал каркасу: алюміній
- Матеріал конструкції: МДФ
- Висота стільниці, см: 55/65/70
- Розміри стільниці, см: 150х80
- Розміри у складеному вигляді, см: 80х75.5х8.1
- Призначення: для кемпінгу , відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Black/Wood look (коричневий)
Особливості конструкції:< /strong>
- Телескопічні ніжки з трьома фіксованими положеннями дозволяють вибирати висоту столу в широкому діапазоні: 55/65/70 см
- Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні
- Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 50 кг
- Зручна знімна сітка під стільниці цей дозволить зберігати продукти в тіні, або тимчасово прибрати зі столу зайве за столом можуть комфортно розміститися 8-10 осіб. столу
- Торцева частина стільниці герметично окантована алюмінієвою кромкою
- Дві засувки, що фіксують стіл у розкладеному положенні і шість засувок, що фіксують стіл у складеному положенні
- Збоку стільниці є пластикова ручка для транспортування столу в зібраному вигляді
Комплектація:
- Стіл - 1 шт;
- Сітка - 1 шт;
Габарити та вага:
< ul>
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії:&n bsp;2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (Кг) | 8.10 |
| Вага в упаковці, кг | 8.50 |
| Вид | Столи |
| Висота ґратки | 55/65/70 см |
| Габарити упаковки | 470х620х90 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл - 1 шт; Сітка - 1 шт; |
| Максимальне навантаження, кг. | 50 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Призначення | Кемпінгові>Сад город |
| Розміри | 1500 x800 x700 мм |
| Розмір плитки | 150 х80 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 9 786 ₴










