Характеристики de Buyer SWING 2015.03
Формат Настільна
Матеріал робочої поверхні Нержавіюча сталь
Можливість миття в посудомийній машині Ні
Особливості Нарізка соломкою
Колір виробника Чорний із сріблястим
Гарантійний термін 2 місяці
Країна виробництва Китай
Бренд de Buyer
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | De Buyer |
| Тип | Овочерізка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 445 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 150 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір від виробника укр | Чорний |
| Основний колір | Чорний |
| Країна бренду | Франція |
| Стан | Нове |
| Основний матеріал | Сталь нержавіюча |
| Вага нетто | 0 |
| Обсяг одиниці | 0 |
| Додатковий матеріал | Пластик |
| Країна походження | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 930 ₴






