Компактний одномісний намет Highlander Blackthorn 1 Hunter Green (TEN131-HG) цікавий не тільки тим, хто подорожує поодинці, але також рибалкам і мисливцям. Уїжджаючи на нічну риболовлю або полювання, не завжди є можливість брати повнорозмірний намет, водночас Highlander Blackthorn 1 Hunter Green (TEN131-HG) поміститься навіть у невеликому рюкзаку. Попри невисоку ціну та компактні розміри, цей двошаровий намет із якісним поліуретановим покриттям зовнішнього тенту може захистити від дощу середньої інтенсивності не тільки господаря, але й об'ємний рюкзак, взуття та інші особисті речі. Все це можна розмістити в тамбурі або під навісом зовнішнього тенту зі зворотного боку входу. Попередньо вигнуті дуги збільшують внутрішній простір намету. Особливості: Внутрішній намет встановлюється першим, а потім зовнішнім тентом. Попередньо вигнуті дуги для забезпечення більшого внутрішнього простору. Москітна сітка на вході у внутрішній намет. Проклеєні шви дна та зовнішнього тенту. У місцях найбільшого навантаження намет посилений додатковими текстильними накладками. Два регульовані вентиляційні вікна на торцях намету. Інструкція щодо встановлення вшита в чохол. Додати відео з YouTube
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Призначення | Трекінгові |
| Форма | Тунель |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | Highlander |
| Вага | 1,5 кг |
| Внутрішній намет | Breathable Polyester (дихаючий поліестер) |
| Габарити | 265 х 170 х 75 см |
| Габарити упаковки | 35 х 12 х 12 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | 190T Polyester with waterproof PU coating (поліестер із водонепроникним поліуретановим покриттям) |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø6,9 мм |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Одномісні |
| Покриття підлоги | Durable Polyethylene (міцний поліетилен) |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол |
| Штрихкод | 5034358011505 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 970 ₴









