-10%

Бінокль Pentax SP 12X50 WP (65873)
19 399 ₴
17 499 ₴
- В наявності
- Код: copy_900000
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бінокль Pentax SP 20x60 WP (65874) характеризується великим діаметром лінз за високої кратності, що дає змогу використовувати їх у випадках, коли треба розглядати об'єкти на особливо великій відстані, зокрема й для астрономічних спостережень.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pentax |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.400 г |
| Винесена окулярна точка | 21 мм |
| Габарити | 85 x 195 x 224 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 57 - 72 мм Можливість встановлення на штатив Корекція діоптрію: +4/-4 |
| Діаметр вихідного зіниць | 3 мм |
| Діаметр об'єктива | 60 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Клас | Для полювання |
| Комплект постачання | Бінокль - Захисні кришки окулярів та об'єктива - М'який кейс для зберігання та транспортування - Серветка для чищення лінз - Нашийний ремінь |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 20х |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Філіппіни |
| Матеріал | Магнієвий сплав, прогумований |
| Мінімальна дистанція фокусування | 8 м |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувний наглазник з декількома фіксованими положеннями |
| Поле зору на 1000 м | 38 м |
| Реальний кут зору | 2.2° |
| Світлосила | 9 |
| Тип конструкції | Porro |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінків | 34.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 499 ₴







