-9%

Горизонтальний велотренажер Toorx Recumbent Bike BRXR 65 Comfort (BRX-R65-COMFORT)
23 199 ₴
20 999 ₴
- В наявності
- Код: 929367
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Користувальницькі характеристики | |
| <span style='background: #a58; text-decoration: line-through; color:#fff;'>Статус товара БН_НАЛ</span> | БГ |
| Артикул | 929367 |
| Бренда | Toorx |
| Вага | 29,5 кг |
| Вага в упаковці | 33 кг |
| Вага маховика | 7 кг |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Габарити упаковки | 78 x 28 x 33 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Тримач для смартфона / планшета |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Клас | Аматорські |
| Код виробника товару (MPN) | 9506911000 |
| Конструкція | Горизонтальні |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість програм | Немає |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Особливості | Вимірювання пульсу<br /> Компенсатори нерівності підлоги<br /> Транспортувальні ролики |
| Показання дісплея | Час<br /> Швидкість<br /> Дистанція<br /> Калорії<br /> Пульс <br /> Оберти за хвилину |
| Програми | Немає |
| Регулювання | Сидіння |
| Розділ | Велотренажері |
| Розміри | 130 x 63 x 97 см |
| Рівні навантаження | 8 |
| Стара ціна | 14652 |
| Тип | Магнитні |
| Транспортувальні ролики | Є |
| Ціна | 10256.40 |
| Штрихкод | 80299759592 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 999 ₴


