Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Користувальницькі характеристики | |
| <span style='background: #a58; text-decoration: line-through; color:#fff;'>Статус товара БН_НАЛ</span> | БГ |
| Артикул | 929479 |
| Бренда | Toorx |
| Вага | 43 кг |
| Вага в упаковці | 47 кг |
| Вага маховика | 20 кг |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Габарити упаковки | 110 x 22,5 x 85,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Сидіння з регулюванням по вертикалі та горизонталі<br /> Кермо з регулюванням по вертикалі<br /> Тримач для смартфона / планшета |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Клас | Аматорські |
| Код виробника товару (MPN) | 9506911000 |
| Конструкція | Вертикальні |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість програм | Немає |
| Максимальна вага користувача | 125 кг |
| Особливості | Тримач для пляшки<br/> Вимірювання пульсу<br /> Компенсатори нерівності підлоги<br /> Транспортувальні ролики |
| Показання дісплея | Час<br /> Швидкість<br /> Дистанція<br /> Калорії<br /> Пульс<br /> Оберти за хвилину |
| Програми | Немає |
| Регулювання | Сидіння<br /> Керма |
| Розділ | Велотренажері |
| Розміри | 105 x 54 x 113 см |
| Рівні навантаження | Безступінчата система |
| Стара ціна | 16998 |
| Тип | Механічні |
| Транспортувальні ролики | Є |
| Ціна | 11898.60 |
| Штрихкод | 8029975999616 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 499 ₴










