Highlander Blackthorn 2 HMTC (TEN132-HC) — компактний двомісний намет, ідеально підходить для піших походів у вологих і вітряних умовах. Легка конструкція має низький профіль, щоб витримувати сувору погоду та зберігати міцність намету під час сильного вітру, а вбудована москітна сітка захищає від комах. Спеціальне забарвлення HMTC (Highlander Multi Terrain Camo) — це візерунок камуфляжу, розроблений ексклюзивно для компанії Highlander, адаптований для маскування в більшості ландшафтів за будь-якого освітлення. Попри компактні розміри, цей двошаровий намет із якісним поліуретановим покриттям зовнішнього тенту може захистити від дощу середньої інтенсивності не тільки господарів, а й досить об'ємні рюкзаки, взуття та інші особисті речі. Все це можна розмістити в місткому тамбурі з вбудованою підлогою. Ви можете встановити цей намет за п'ять хвилин і упакувати його в чохол загальною вагою до 3 кг, що робить його чудовим вибором для Вас і Вашого компаньйона в подорожі.
Особливості:
Підлоги в тамбурі зберігають речі сухими під час дощу.
Москітна сітка на вході у внутрішній намет.
Проклеєні шви дна та зовнішнього тенту.
У місцях найбільшого навантаження намет посилений додатковими текстильними накладками.
Регульоване вентиляційне вікно в тильній частині намету.
Інструкція щодо встановлення вшита в чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Призначення | Трекінгові |
| Форма | Тунель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | Highlander |
| Вага | 2,85 кг |
| Внутрішній намет | Breathable Polyester (дихаючий поліестер) |
| Габарити | 330 х 170 х 100 см |
| Габарити упаковки | 55 х 15 х 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | 190T Polyester with waterproof PU coating (поліестер із водонепроникним поліуретановим покриттям) |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø6,9 мм |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Двомісні |
| Покриття підлоги | Durable Polyethylene (міцний поліетилен) |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол |
| Штрихкод | 5034358011918 |
- Ціна: 5 849 ₴







