
Бак для сміття Brabantia PEDAL BIN NEWICON, об'єм 5 л, бежевий (149900)
3 159 ₴
2 685,15 ₴
- В наявності
- Код: 149900
- +380 (68) 050-48-15
Бак для сміття Brabantia PEDAL BIN NEWICON, об'єм 5 л, бежевий
Бак для сміття Brabantia Pedal Bin NewIcon 5 літрів не тільки стильний та гігієнічний, але й надійний працівник. Він міцний і завжди стійкий завдяки основі, що не ковзає і блоку, який перешкоджає перекиданню. Кришка не пропускає запахи, м'яко закривається та відкривається при легкому натисканні ноги. Невеликий штрих позачасового дизайну для вашої ванної, туалету, дитячої або будь-якої іншої кімнати, в якій не завадив би маленький кошик.
Особливості та характеристики:
• Економічний об'єм XS (5 літрів).
• Кришка, що плавно закривається та легке натискання на педаль.
• Внутрішнє знімне пластикове відро, яке легко чиститься.
• Кришка щільно закривається та не пропускає запах.
• Бак не ковзає та не дряпає підлогу завдяки м'якій основі.
• Має вбудований блок захисту від перекидання.
• Досить екологічний – на 47% складається із перероблених матеріалів, 96% з яких можна повторно переробити після використання.
• Має 10 років гарантії від виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brabantia |
| Країна виробник | Бельгія |
| Висота | 291 мм |
| Діаметр | 205 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 5 л |
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 272 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | New |
| Країна бренду | Бельгія |
| Країна-виробник | Бельгія |
| Основний колір | Бежевий |
| Колір від виробника укр | Біговий |
- Ціна: 2 685,15 ₴






