Елегантний та місткий сміттєвий бак від Brabantia поєднує в собі функціональність та простоту у використанні. Виріб просто і безшумно відкривається за допомогою надійного педального механізму MotionControl. Відкрийте кришку вручну і автоматично зафіксується у вертикальному положенні. Сміттєвий бак виготовлений із високоякісних корозійностійких матеріалів. Внутрішнє пластикове відро легко виймається для ретельного очищення. Пластиковий обід на основі виробу захищає поверхню підлоги від подряпин або інших небажаних пошкоджень, а також гарантує стійкість бака навіть на вологій поверхні.
Характеристика: об'єм 30 л
Переваги: Плавне закривання кришки і м'який хід педалі
Щільно прилегла кришка
Спеціальний пристрій, що запобігає перекиданню бака
Нековзна основа
Знімне внутрішнє пластикове відро
Бак зручно переміщати – спеціальна ручка у блоці кріплення кришки
Виготовлений на 40% із перероблених матеріалів, підлягає вторинній переробці разом із упаковкою на 98%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brabantia |
| Країна виробник | Бельгія |
| Висота | 679 мм |
| Діаметр | 293 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 30 л |
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | New |
| Країна бренду | Бельгія |
| Країна-виробник | Бельгія |
| Основний колір | Бежевий |
| Колір від виробника укр | Біговий |
- Ціна: 7 039 ₴






