Сміттєвий бак серії Sort&Go виконаний із пластику. Може використовуватися на кухонному столі або кріпитись до стіни, в комплект входить настінний утримувач. Для цього відра ідеально підходять біорозкладні мішки цього бренду.
Характеристики: об'єм 16 л
Переваги:
Матеріал: пластик
Кріпиться до стіни
Підходять біорозкладні мішки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brabantia |
| Країна виробник | Бельгія |
| Висота | 401 мм |
| Довжина | 279 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 16 л |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Країна бренду | Бельгія |
| Країна-виробник | Бельгія |
| Основний колір | Мятний |
| Колір від виробника укр | М'ятний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴






