-15%

Відро для сміття Sort&Go Brabantia, 12 л, м'ятний (211829)
1 979 ₴
1 682,15 ₴
- В наявності
- Код: 213281
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сміттєвий бак серії Sort&Go виготовлений із пластику. Може використовуватися на кухонному столі або кріпитися до стіни, до комплекту входить настінний тримач. Для цього відра ідеально підходять біорозкладні мішки цього бренда.
Характеристики:
об'єм 12 л, висота 35,1 см, ширина 20 см, глибина 24,9 см
Переваги:
Матеріал: пластик
Кріпиться до стіни
Підходять біорозкладні мішки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brabantia |
| Країна виробник | Бельгія |
| Висота | 351 мм |
| Довжина | 249 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 12 л |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Країна бренду | Бельгія |
| Країна-виробник | Бельгія |
| Основний колір | Білий |
| Колір від виробника укр | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 682,15 ₴





