Набір млинів для солі та перцю Joseph Joseph поєднує в собі новаторський дизайн та бездоганне кольорове рішення. Ця пристрасть до поєднання бездоганної функціональності з гарним стилем привела до створення млинів заспокійливого. кольору в поєднанні із сіруватим відтінком. Вироби легко заповнюються. Ступінь помелу регулюється шляхом повертання верхньої частини з нержавіючої сталі. Усередині керамічний шліфувальний механізм: не іржавіє, довговічні та міцні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joseph & Joseph |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 16.9 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Механізм | Керамічний |
| Призначення | Для перцю та солі |
| Стан | Новий |
| Тип млина | Механічна |
| Ширина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 0 |
| Додатковий матеріал | Кераміка |
| Обсяг одиниці | 0 |
| Країна бренду | Великобританія |
| Країна походження | Китай |
| Колір | Світло-сірий |
| Основний колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 665 ₴







