міттєвий бак Bo Touch Bin поєднує красивий дизайн з великим об'ємом. Він ідеально прилягає до стіни (заощаджує місце) і особливо міцний завдяки регульованим та неслизьким ніжкам. Унікальна м'яка на дотик кришка - легко і просто відкривати одним дотиком. Закриття Soft-Touch – відкривається тихо з ніжним дотиком. Економія місця – щільно прилягає до стіни або у кутку кімнати. Легка утилізація відходів, нічого не проливаючи – великий отвір. Ідеальна висота – захищає спину та полегшує прибирання підлоги. Регульовані ніжки з ковзним дном - захищають підлогу і забезпечують стійку опору. Легко чиститься. Дві знімні пластикові вставки – ідеально підходять для поділу відходів у домашніх умовах.
Глибина: 31,5 см
Ширина: 54 см
Висота: 68 см
Вага: 5,7 кг
Вага в упаковці: 8 кг
Характеристики
Бренд Brabantia
Країна виробника Бельгія
Колекція Bo Touch Bin
EAN 8710755316203
Тип виробу Сміттєвий бак
Колір чорний
Об'єм, л 11+23
Матеріал Нержавіюча сталь, пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brabantia |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вага | 5700 г |
| Висота | 680 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 34 л |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Країна бренду | Бельгія |
| Країна-виробник | Бельгія |
| Основний колір | Чорний |
| Колір від виробника укр | Чорний |
- Ціна: 13 299 ₴





