Горизонтальний велотренажер Toorx Recumbent Bike BRXR 3000 (BRX-R3000) з лінійки Light Commercial від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комфортного кардіотренування як удома, так і у невеликих фітнес-клубах. Велоергометр з індукційною магнітною системою гальмування має 32 рівні навантаження, що регулюються за допомогою сучасного комп'ютера. 16-кілограмовий маховик створює відмінну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми у процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу до 160 кг та має зручну спинку з можливістю регулювання похилого кута для більшого комфорту. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречний під час тренування однією з чотирьох пульсозалежних програм. Консоль тренажера має тримач для смартфона/планшета та підтримує Bluetooth для інтеграції з популярними додатками iConsole+ Training та Kinomap, які перетворять монотонне тренування на захоплюючий процес. Сидіння велотренажера регулюється в горизонтальній площині для індивідуального налаштування, а ролики транспортування в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті за допомогою зручної ручки.
особливості:
Електромагнітна гальмівна система з комп'ютерним регулюванням навантаження.
Масивний маховик вагою 16 кг забезпечує відмінну плавність ходу.
Консоль має РК-дисплей з білим підсвічуванням, тримач для смартфона/планшета.
24 програми та 32 рівня навантаження для повноцінного кардіотренування.
Вбудований Bluetooth дозволяє тренажеру повністю взаємодіяти з програмами, що найбільш мотивують, спеціально створеними для тренувань на велосипеді. Включає додаток iConsole+ Training з картами та маршрутами у всьому світі, фітнес-планом та записами тренувань. Велотренажер також сумісний із Kinomap (підписка не включена).
iConsole+ Training – додаток нового покоління для iConsole. Він надає більш детальні дані про тренування, простіший режим навчання та інтегрований з BLE Heart Rate Monitor. Ця програма працює з сумісними велотренажерами, орбітреками та біговими доріжками із вбудованим приймачем Bluetooth Low Energy. Тренуйтеся разом з iConsole і насолоджуйтесь кожного разу.
Завантажте додаток Kinomap, увімкніть свій пристрій, і Вам буде доступно 300 000 км геолокалізованих відео, зареєстрованих по всьому світу. Киньте виклик своїм друзям, змагайтеся з іншими користувачами або тренуйтеся наодинці, щоб побити свої рекорди. Завдяки більш ніж 15 новим функціям, додаток для тренувань має зовсім новий вигляд, який відповідає потребам користувача, включаючи кадри з реального життя для тренувань у приміщенні. Додаток Kinomap також включає навчальний відеоконтент, абсолютно новий ігровий процес через публічні та приватні перегони. Ніколи ще тренування не було таким захоплюючим: швидкість відео синхронізується з ритмом Вашого руху. Ви готові розпочати Досліджуйте кожен куточок світу, обмінюйтесь коментарями у соціальних мережах та порівнюйте свої результати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929829 |
| Бренда | Toorx |
| Вага в упаковці | 70 кг |
| Вага | 64 кг |
| Вага маховика | 16 кг |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Габарити упаковки | 173,5 x 27 x 70 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Живлення тренажера | Мережа |
| Клас | Професійні |
| Код виробника товару (MPN) | 9506911000 |
| Кількість програм | 24 |
| Конструкція | Горизонтальні |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна вага користувача | 160 кг |
| Особливості | Вимірювання пульсу<br /> Компенсатори нерівності підлоги<br /> Підставка для аксесуарів<br /> Транспортувальні ролики<br /> |
| Показання дисплея | Час<br /> Швидкість<br /> Дистанція<br /> Калорії<br /> Пульс<br /> Оберти за хвилину<br /> Навантаження в Ватах |
| Регулювання | Сидіння |
| Розділ | Велотренажері |
| Розміри | 173 x 67 x 112 см |
| Рівні навантаження | 32 |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Електромагнітні |
| Транспортувальні ролики | Є |
| Ціна | 57600 |
| Штрихкод | 8029975996127 |
- Ціна: 69 999 ₴











