
Дошка обробна із вбудованими кухонними вагами ADE KE 2102 Claire
2 439 ₴
- В наявності
- Код: KE2102-swi
- +380 (68) 050-48-15
Що у них загального: обробна дошка і ваги об'єднані в одному кухонному помічнику. Цей практичний дует прикрасить будь-яку кухню, прекрасно підходить для повсякденного використання і утілює ідею екологічності. І обробна дошка, так і поверхня для зважування зроблені з бамбукового дерева. Відомо, що бамбук - матеріал міцний і легко чиститься. Для корпусу вагів використаний високоякісний АВС-пластик. Компактна дошка має канавку для соку по усьому периметру для збору і зливу рідини. Напрямна була вбудована, щоб кухонні ваги можна було легко і повністю вставляти і висувати. Таким чином, ви можете вибрати: взаємодія або індивідуальне використання. Технічне оснащення також говорить на користь наших побутових вагів 2-в- 1 . Вони прості у використанні: за допомогою сенсорного датчика результати зважування чітко відображаються на ЖК - дисплеї. Як і усі кухонні ваги Claire від ADE оснащені стандартними функціями: функція додавання ваги (тара), індикатор перевантаження ірівня заряду батареї, автоматичне відключення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 226 мм |
| Довжина | 274 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Товщина | 35 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 226 мм |
- Ціна: 2 439 ₴


