
Дошка для прасування Colombo Easy (A122L08W)
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 930511
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка для прасування Colombo Easy (A122L08W) - базова річ, яка має бути в будь-якій гардеробній.
Технічні характеристики:
- Тип: з металевою сіткою.
- Розміри (в розкладеному вигляді): 133,5 x 33 x 90 см.
- Розміри (в складеному вигляді): 150 x 33 x 4,5 см.
- Розміри поверхні для прасування: 114 x 33 см (S).
- Висота: регульована, від 71 до 90 см.
- Матеріал каркасу: сталева трубка Ø19 мм з антикорозійним покриттям.
- Матеріал чохла: 100% Cotton (бавовна).
- Колір: Leaves (фотопринт).
- Вага: 4 кг.
Особливості:
- Made in Italy. Виробництво та збирання продукції здійснюються безпосередньо в Італії.
- Чохол дошки для прасування пошитий зі 100% бавовни. Передбачена поролонова підкладка.
- Багатоступінчаста, регульована висота робочої поверхні дошки. Висота регулюється від 71 до 90 см.
- Фіксатор, який захищає від випадкового закриття.
- Сталева підставка для праски.
- На ніжки одягнені ковпачки, що оберігають дошку від ковзання та поверхню підлоги від подряпин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Тип | Дошка для прасування |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930511 |
| Бренда | Gimi |
| Вага | 4 кг |
| Висота | Від 71 до 90 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Декорування | З візерунком |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Підставка для праски <br /> Регулювання по висоті |
| Розмір | 133,5 x 33 x 90 см |
| Розміри поверхні для прасування | 114 x 33 см (S) |
| Розміри у складеному вигляді | 150 x 33 x 4,5 см |
| Колір | white |
| Штрихкод | 8003186009302 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴



