-8%

Дошка для прасування Colombo Flamingo (A142L03W)
2 899 ₴
2 667,08 ₴
- В наявності
- Код: 930512
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка для прасування Colombo Flamingo (A142L03W) - витвір італійської майстерності та витонченості дизайну з яким ваш одяг завжди буде виглядати ідеально. Модель обладнана автоматичною фіксацією положень, що значно спрощує її використання. Металева основа виготовлена у вигляді сітки, для запобігання утворенню конденсату від парових прасок. Чохол зі стовідсоткової бавовни органічного походження та має мольтонову підкладку. Стійкість забезпечується широкими ніжками, які обладнанні накладками для захисту підлогових покрівель.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 169 x 45 x 6,5 см.
- Розміри в робочому положенні 142 x 95 x 45 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 120 x 40 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 95 см.
- Загальна вага - 5,6 кг.
- Тканина чохла виготовлена з бавовни органічного походження.
- Чохол має мольтонову підкладку.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Надзвичайно стійка завдяки спеціальній формі ніжок.
- Стійка до впливу високих температур.
- Регулювання по висоті в 6 положеннях з автоматичною фіксацією.
- Опори дошки виготовлені зі сталевої трубки Ø28 мм, а стійки конструкції мають Ø35 мм.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до подряпин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Тип | Дошка для прасування |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930512 |
| Бренда | Colombo |
| Вага | 5,6 кг |
| Висота | Від 71 до 95 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Декорування | Однотонні |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Підставка для праски <br /> Регулювання по висоті |
| Розмір | 142 x 95 x 45 см |
| Розміри поверхні для прасування | 120 x 40 см |
| Розміри у складеному вигляді | 169 x 45 x 6,5 см |
| Колір | Black |
| Штрихкод | 8003186074706 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 667,08 ₴



