
Драбина Colombo Leonardo 2 щаблі (G300A02W)
4 599 ₴
4 231,08 ₴
- В наявності
- Код: 930639
- +380 (68) 050-48-15
Драбина Colombo Leonardo 2 щаблі (G300A02W) - практична, оригінальна та надійна. Виготовлена в Італії відповідно до європейського стандарту якості EN14183. Максимальне навантаження - 150 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні та стильний дизайн. Драбина має два зручних щаблі з антиковзною структурою. Це забезпечує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Опорні ніжки мають пластиковий захист, який перешкоджає небажаному ковзанню. Складні щаблі, забезпечують мінімальну товщину та максимальну компактність. Завдяки цій особливості товщина драбини Colombo Leonardo 2 у складеному вигляді лише 4,5 см, тому у вас не виникне проблем з місцем для її зберігання.
Дизайн та якість виробів компанії Colombo покращуються та еволюціонують відповідно до тенденцій сучасної модної культури.
Особливості:
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN 14183.
- Leonardo 2 виготовлена з алюмінію, легко складається, компактна.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Розміри (у складеному вигляді): 79 х 50 х 4,5 см.
- Made in Italy.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930639 |
| Бренда | Colombo |
| Вага | 4,6 кг |
| Висота майданчика | 50 см |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсуненому стані | 73 см |
| Довжина в складеному стані | 79 см |
| Додаткові характеристики | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості UNE EN14183 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кількість сходів | 2 |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Загальна висота | 79 см |
| Робоча висота | 50 см |
| Тип | Драбини |
| Колір | Grey |
| Ширина | 50 см |
| Штрихкод | 8003186024008 |
- Ціна: 4 231,08 ₴





