-14%

Ракетка для настільного тенісу Joola Carbon X PRO (54206)
4 199 ₴
3 599 ₴
- В наявності
- Код: 930758
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ракетка для настільного тенісу Joola Carbon X PRO (54206)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joola |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | кг |
| Комплектація | Ракетка |
| Тип | Ракетки |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Габарити упаковки | 28 x 15 x 3 см |
| Вага в упаковці | 0,2 кг |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Гарантія | 1 місяць |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Штрихкод | 4002560542064 |
| Бренда | Joola |
| Артикул | 930758 |
| Ціна | 3799.00 |
| Артикул моделі | 930758 |
| Назва | Ракетка для настільного тенісу Joola Carbon X PRO (54206) |
| Тип закладок | Гладка |
| Товщина накладки | 2 мм |
| Тип основи | ALL |
| Форма ручки | Анатомічна |
| Наявність сертифіката ITTF | Да |
| Стиль гри | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴






