-8%

Драбина Colombo Atlantica 4 щаблі (S112A04P)
4 699 ₴
4 323,08 ₴
- В наявності
- Код: 931028
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Драбина Colombo Atlantica 4 щаблі (S112A04P). Це 100% алюмінієва драбина, що сертифікована відповідно до стандарту EN131. Загальна вага, яку витримує драбина 150 кілограмів. У комплекті з драбиною міцний лоток для інструменту, за допомогою якого можна кріпити та утримувати на висоті потрібні користувачеві інструменти при використанні драбини. Він витримує вагу до 5 кг. У вас завжди буде все необхідне для швидкої роботи. Великі алюмінієві щаблі мають глибину 12 см. Нековзка поверхня забезпечує підйом і спуск без ковзання. Механізм безпеки запобігає випадковому закриванню під час використання. Компактний розмір дозволяє легко зберігати, займаючи мінімальний простір.
Особливості:
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Розміри (у складеному вигляді): 153 х 46 х 12,5 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 144 х 46 х 80 см.
- Висота майданчику 84 см.
- Багатофункціональний лоток для інструментів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 4.86 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 931028 |
| Висота майданчика | 84 см |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 144 см |
| Довжина у важкому стані | 153 см |
| Додаткові характеристики | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN131 |
| Загальна висота | 153 см |
| Комплектація | Драбина, лоток для інструменту |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кількість щаблів | 4 |
| Робоча висота | 284 см |
| Тип | Драбини |
| Колір | Grey |
| Ширина | 46 см |
| Штрихкод | 8003186008701 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 323,08 ₴




