-8%

Дошка для прасування Colombo Avantgard Plus (A300A02W)
5 699 ₴
5 243,08 ₴
- В наявності
- Код: 931021
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка для прасування Colombo Avantgard Plus (A300A02W) - це надійний, функціональний та сучасний помічник, який спростить процес догляду за вашими речами. Головною особливістю цієї моделі є широка платформа для прасування. Металева основа виготовлена у вигляді сітки для запобігання утворенню конденсату від парових прасок. Ніжки виготовлено з алюмінію. Велика підставка під праску має отвори для плічок та легко вміщує парогенератор. Всі металеві елементи, що виступають, захищені пластиковими накладками. Спеціальна технологія виготовлення виключає можливість перекидання та перевертання дошки в процесі використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Тип | Дошка для прасування |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 931021 |
| Вага | 8,3 кг |
| Вага в упаковці | 8,6 кг |
| Висота | Від 71 до 95 см |
| Габарити упаковки | 176 х 48 х 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Blue |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Матеріал | Алюміній + сталь з антикорозійним покриттям |
| Особливості | Підставка для праски Підставка для парогенератора Регулювання по висоті Основа з металевою сіткою |
| Розмір | 154 x 95 x 46 см |
| Розміри поверхні для прасування | 120 x 40 см |
| Розміри у складеному вигляді | 172 x 46 x 9 см |
| Штрихкод | 8003186042101 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 243,08 ₴


