-15%

Форма для випікання хліба Emile Henry Specialized Cooking 39.5х16х15 см Червона (345503)
6 450 ₴
5 482,50 ₴
- В наявності
- Код: 345503
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для випічки хліба Emile Henry дає змогу випікати буханець великого розміру (до 1.5 кг), який легко нарізати на однакові шматочки. Щоб урізноманітнити смак і консистенцію хліба (безглютеновий, житній тощо), ви можете змішувати різне борошно. Завдяки куполоподібній кришці з вогнетривкої кераміки форма створює ті самі умови, що й традиційна хлібопічка, з необхідним рівнем вологості під час випікання, щоб отримати золотаву хрустку скоринку, але м'яку та повітряну середину. Ребра на дні форми запобігають прилипанню хліба, а маленькі ручки дають змогу легко маніпулювати ним навіть у гарячому вигляді. Основа поміщається всередині кришки для зручності зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Emile Henry |
| Матеріал | Кераміка |
| Конструкція форми | Розбірна |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота стінок | 160 мм |
| Колір | Червоний |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Франція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 482,50 ₴




