
Форма для випікання Emile Henry Bakeware Candy Pink, розмір 28,5х13х9 см, 5,5 л (476353)
2 195 ₴
1 646,25 ₴
- В наявності
- Код: 476353
- +380 (68) 050-48-15
Форма для випічки Emile Henry Bakeware Argile - це стильне і функціональне рішення для приготування солодкої або пікантної випічки.
Основні переваги:
• Ідеальна форма для випікання. Прекрасно підходить для створення десертів, пирогів та запіканок.
• Керамічна форма для запікання Emile Henry виготовлена із високоякісної французької кераміки HR® (High Resistance), яка рівномірно розподіляє тепло для ідеального пропікання.
• Безпечні матеріали Форма не містить свинцю та кадмію, що гарантує безпечне використання при високих температурах.
• Термостійкість. Підходить для використання в духовці при температурі до 270°C, а також у мікрохвильовій печі.
• Посуд для запікання в духовці, який чудово зберігає тепло, завдяки чому страви залишаються теплими довше.
• Гладка поверхня запобігає прилипання і легко очищається вручну або в посудомийній машині.
Ця форма для випікання стане чудовим подарунком для любителів домашньої випічки та створить особливу атмосферу під час приготування улюблених страв.
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Emile Henry |
| Матеріал | Кераміка |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота стінок | 90 мм |
| Загальний об`єм форми | 5500 мл |
| Колір | Рожевий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Франція |
- Ціна: 1 646,25 ₴



