
Форма для випікання хліба з керамічною кришкою Emile Henry Homemade Bread 28x13x12 см червоний (345504)
5 275 ₴
4 483,75 ₴
- В наявності
- Код: 345504
- +380 (68) 050-48-15
Форма для випікання хліба з керамічною кришкою Emile Henry Homemade Bread 28x13x12 см допоможе вам готувати вишуканий хліб за улюбленими рецептами у себе вдома. Вона виготовлена у Франції, на заводі в Бургундії, де більше століття виготовляється посуд найвищої якості. Виріб виконаний з екологічно чистої глини та покритий міцною скляною глазур'ю, в комплект входить кришка для кращого запікання хліба. Форма витримує температуру нагріву до +270 C, стійка до механічних пошкоджень, її можна використовувати в духовці і мікрохвильовій печі, а також мити в посудомийній машині. Ця форма призначена лише для приготування у духовці. Не використовуйте її на газових, керамічних, індукційних та інших видах плит.
Emile Henry – це визнаний французький бренд із більш ніж 170-річною історією, який виробляє всю свою продукцію виключно у Франції. Унікальна технологія забезпечує міцність, стійкість до подряпин та оптимальне розподілення тепла. Продукція екологічна, безпечна для здоров'я, підходить для використання в духовці, мікрохвильовій печі, холодильнику та посудомийній машині. Класичний дизайн та натуральний колір гармонійно доповнюють будь-який інтер'єр кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Emile Henry |
| Матеріал | Кераміка |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота стінок | 120 мм |
| Загальний об`єм форми | 1550 мл |
| Колір | Червоний |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Франція |
| Кількість осередків | 1 шт. |
- Ціна: 4 483,75 ₴



