
Шейкер для соусів Gefu MIX 350 мл (14491)
976 ₴
634,40 ₴
- В наявності
- Код: 14491
- +380 (68) 050-48-15
Шейкер для соусів GEFU MIX дозволяє легко та швидко приготувати домашні заправки для салатів. Вбудований вінчик у кришці забезпечує особливо однорідне змішування інгредієнтів. Шейкер об'ємом 350 мл оснащений подвійною шкалою (мл/унція).
Шейкер робить приготування домашніх заправок для салату особливо швидким та простим. Вбудований вінчик гарантує оптимальні результати змішування.
Наш шейкер для заправки MIX – ідеальний кухонний аксесуар для приготування смачних заправок.
Вбудований вінчик у кришці для особливо рівномірної та гомогенної заправки.
Об'єм наповнення: 350 мл / 12 рідких унцій.
Подвійна шкала (мл/унція)
Матеріали: Скло / Пластик / Силікон / Високоякісна нержавіюча сталь
Можна мити в посудомийній машині
Розміри: Довжина 6,7 см x Ширина 6,7 см x Висота 20,4 см
Вага: 0,335 кг
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Пляшка з носиком |
| Кришка | Є |
| Об`єм | 350 мл |
| Довжина | 67 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 204 мм |
| Виробник | GEFU |
| Країна виробник | Китай |
| Мірна шкала | Так |
- Ціна: 634,40 ₴


